Anlat Hikayeni

Nuran Taşhan / Anlat Hikayeni #22

27 Ocak Pazar gerçekleşen İstanbul temalı hikayelerin anlatıldığı Anlat Hikayeni gecesinde Nuran Taşhan birinci oldu: Bir gün bir aile Zeytinburnu`ndan Kadıköy`e taşınır; evin çocuğunun hayatında ne değişir, ne değişmez? Nuran, sezon sonu gerçekleşecek büyük hikaye maratonunda tekrar anlatıcımız olacak.

Caner Turan / Anlat Hikayeni #21

2019'un ilk Anlat Hikayeni gecesinde İstanbul temalı on gerçek hikaye anlatıldı. Bu geceki anlatıcılardan ikisi, sezon sonu büyük hikaye maratonunda tekrar izleyici ile buluşacak. Önce Caner, Arnavutköy'de yenen ilginç bir akşam yemeğini anlatıyor:

Nazan Aksöz/Anlat Hikayeni #20

Nazan Aksöz, 8 Kasım Perşembe günü düzenlediğimiz Anlat Hikayeni gecemizde, şiir yolculuğundan küçük bir kesit ve şiirlerinden birini paylaştı bizlerle.Biz de yeni yıla girmeden Anlat Hikayeni takipçileri ile bu videoyu paylaşmak istedik. 2019 etkinliklerinden haberdar olmak için Anlat Hikayeni sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın!

Engin Özören/Anlat Hikayeni #19

Engin Özören, geçtiğimiz ay düzenlediğimiz gecemizin ikincisiydi, Aralık ayı etkinliğimizde tekrar bir hikayesi ile bizlerle oldu çok teşekkür ederiz.